Informujemy, że nasza firma nie prowadzi sprzedaży na portalu Facebook Market Place. Prosimy o zachowanie ostrożności. Nasze dane oraz numer konta znajduje się w zakładce KONTAKT na stronie internetowej https://ver-tel.pl

Naprawa iPhone, Toruń - serwis

Cennik iPhone

Niezależny dostawca usług naprawczych Apple

Oferujemy profesjonalną naprawę pogwarancyjną iPhone. Nasza firma ma dostęp do oryginalnych części, narzędzi, szkoleń, przyrządów diagnostycznych i zasobów firmy Apple. Dzięki czemu mamy możliwość wykonywania szeregu napraw pogwarancyjnych iPhone na najwyższym poziomie. Technicy serwisu VER-TEL posiadają ukończone szkolenia i uzyskane certyfikaty urządzeń które naprawiają, dlatego Masz pewność, że twoje urządzenie Apple trafia w dobre ręce.

VER-TEL jako niezależny dostawca usług naprawczych Apple oferuje naprawy:

  • przy użyciu oryginalnych części Apple
  • bez utraty oryginalnej gwarancji Apple
  • za pomocą przyrządów diagnostycznych i narzędzi Apple
  • zgodne ze ścisłymi protokołami procesowymi Apple
  • pod opieką wyszkolonego i certyfikowanego technika Apple
  • z 6 miesięczną gwarancją na wymieniane przez nas części

Serwis i naprawa

Zajmujemy się naprawą urządzeń Apple iPhone wszystkich generacji. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie tego sprzętu. Oferujemy usunięcie blokady simlock, naprawy sprzętowe oraz programowe, wszystkich usterek w Państwa urządzeniu. Nasze usługi realizujemy w Toruniu oraz wysyłkowo kurierem. Zbiłeś szybkę, wyświetlacz? Aktualizacja oprogramowania zakończona błędem? Masz problem z urządzeniem? Skontaktuj się z nami! Zapraszamy do naszego punktu w Toruniu.

Wymiana szybki / wyświetlacza w iPhone

Posiadany przez Ciebie iPhone nie reaguje lub jego szklany ekran nie jest taki jak powinien? Zagwarantuj swojemu urządzeniu pobyt u specjalistów w dziedzinie odnowy… Stosujemy elementy wysokiej jakości, mamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju napraw. Jest to bardzo ważne gdyż w wyścigu cen wiele serwisów zaczęło stosować elementy niskiej jakości – co może mieć wpływ na dalsze użytkowanie iPhone’a.

Usunięcie blokady simlock

Masz iPhone’a, który fabrycznie jest zablokowany lub współpracuje wyłącznie z jedną siecią? Koniec z tym! Oferujemy odblokowanie telefonu z większości dostępnych sieci.

Stałe odblokowanie – jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę stałego usunięcia blokady simlock dla większości iPhone’ów niezależnie od wersji oprogramowania iOS. Usunięcie blokady simlock nie powoduje utraty gwarancji oraz simlock nie powróci po aktualizacji. Będzie można wiec mieć zawsze najnowsze oprogramowanie bez obawy ze blokada powróci.

Wymiana baterii w iPhone

Twój iPhone rozładowuje się bardzo szybko lub nie można go w ogóle naładować? Prawdopodobnie wina leży po stronie baterii lub niesprawnego gniazda ładowania. Zdiagnozujemy przyczynę i sprawimy, że urządzenie odzyska dawną moc.

Naprawa iPhone po zalaniu lub zawilgoceniu

Twój iPhone został zalany, a może po rozmowie na deszczu odmówił posłuszeństwa, nie zwlekaj, przyjdź do serwisu VER-TEL na ulicy Chełmińskiej 24 w Toruniu ( Stare Miasto ). Oznaki zawilgocenia nie zawsze są natychmiastowe. Woda lub inna ciecz wnika do iPhone powodując jego rdzewienie. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz duże doświadczenie w usuwaniu skutków zalania. Jeśli borykasz się z innymi problemami niż te, które tu zostały wymienione nie zwlekaj, czekamy na Ciebie, znajdziemy przyczynę i usuniemy awarię.

Naprawa poważnych usterek płyt głównych

Zajmujemy się również poważniejszymi uszkodzeniami płyt głównych. Do takich przypadków zalicza się między innymi szybkie rozładowywanie baterii, mimo że ta została wymieniona na nową, naprawy zasięgu, nie działającego poprawnie dotyku, braku obrazu na wyświetlaczu, problemy z ładowaniem oraz inne usterki. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie oraz duże doświadczenie w trudnych przypadkach gdzie większość serwisów rozkłada ręce. We wszystkich naprawach stawiamy na jakość, dzięki czemu mają państwo pewność i gwarancję w pełni działającego sprzętu.