Serwis i naprawa telefonów komórkowych i smartphonów

Telefony Toruń – serwis i naprawa

Nie wyobrażamy sobie życia bez smartfona. Jest z nami wszędzie, jest naszym nieodłącznym partnerem. Dzisiejsze młode pokolenie nie wierzy, kiedy słyszy, że istniał świat bez Internetu czy SMS-a. Aczkolwiek nie jest to wcale tak odległy czas, gdyż pierwszy SMS został wysłany dopiero w 1992 roku w Wielkiej Brytanii. Od tego momentu ruszyła lawina technologiczna, telefony komórkowe przeszły rozmaite przeobrażenia, a producenci prześcigali się w wymyślaniu innowacyjnych funkcji. Mimo to, nikt jeszcze nie wyprodukował niezawodnego i nieomylnego telefonu.

Naprawa telefonów komórkowych

VER-TEL w Toruniu to serwis, w którym pracują fachowcy używający najnowocześniejszego sprzętu. Przyjmując telefony Toruń do naprawy jesteśmy w stanie usunąć prawie każdą usterkę, szybko i tanio. Dostałeś telefon w prezencie od rodziny z zagranicy? Przyjdź do naszego serwisu smartfonów, wgramy język polski. Świadczymy także usługi w zakresie usuwania blokady SIM-lock, FRP i kodu zabezpieczającego aparatu.

Telefon upadł na podłogę lub na ulicę i nie działa? Zapraszamy do nas – zdiagnozujemy usterkę i dokonamy naprawy.

Naprawa telefonów i smartphonów po zalaniu i zawilgoceniu

Aby telefon komórkowy uległ zawilgoceniu, wcale nie musi wpaść do wody. Nie musisz także zalać go herbatą czy kawą. Czasem wystarczy wilgoć np. podczas opadów deszczu lub wpływ pary wodnej, by doszło do problemów z włączaniem aparatu telefonicznego, z wyświetlaczem lub klawiaturą. W tym przypadku szczególnie zalecamy jak najszybsze oddanie telefonu do serwisu, by zapobiec pogorszeniu stanu urządzenia.

A może Zostawiłeś telefon na parapecie przy otwartym oknie, a teraz nie możesz go uruchomić? Możliwe, że telefon uległ zawilgoceniu na obwodach płyty głównej, wytworzyło się małe zwarcie. Jeżeli jest taka możliwość to wyjmij baterię z telefonu i zgłoś się jak najszybciej do naszego serwisu na ulicy Chełmińska 24 w Toruniu (Stare Miasto)..

Wymiana wyświetlaczy i digitizerów (dotyków)

Uszkodzenia związane z upuszczeniem telefonu to jedne z najczęściej spotykanych przyczyn awarii. Uderzenie o twarde podłoże może stać się przyczyną wielu rodzajów uszkodzeń – w tym m.in. pęknięcia wyświetlacza lub naruszenia struktury wewnętrznych podzespołów. Dokładna diagnoza w serwisie w wielu przypadkach pozwala naprawić, a tym samym uratować telefon uszkodzony mechanicznie.

Zarysowałeś przypadkiem ekran, a może po prostu nosi on na sobie ślady długotrwałego użytkowania? Ekran dotykowy nie reaguje? Skorzystaj z usług naszego serwisu gdzie naprawiamy telefony Toruń. Wymienimy ekran, a widok rys i pęknięć nie będzie już drażnił Twych oczu.

Na wyświetlaczu pojawiły się linie biegnące w poprzek, wyświetlacz jest przyciemniony lub „ziarnisty”? Nasi specjaliści sprawdzą urządzenie i wymienią uszkodzoną część.

Telefony Toruń – naprawimy każdą usterkę

Zajmujemy się również naprawą (wymianą) głośników, mikrofonów, złączy systemowych, buzzerów, wibracji, taśm, filtrów, układów i procesów BGA itp. A może nie wiesz jaki element przestał działać? Nie wiesz, czy chodzi o uszkodzenie mechaniczne, czy programowe? Nie musisz wiedzieć! Zostaw to nam. Zdiagnozujemy telefony Toruń, a następnie solidnie naprawimy każdy rodzaj awarii.

Zwiedziłeś już wiele serwisów telefonów komórkowych i nadal nie udzielono Tobie fachowej pomocy? Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań abyś u nas otrzymał fachową pomoc i wyszedł usatysfakcjonowany.