Naprawa iPad, Toruń - serwis

Serwis i naprawa iPad w Toruniu

Zajmujemy się naprawą urządzeń firmy Apple iPad wszystkich generacji. Posiadamy duże doświadczenie w naprawie tego sprzętu. Oferujemy naprawy sprzętowe oraz programowe, wszystkich usterek w Państwa urządzeniu. Nasze usługi realizujemy w Toruniu oraz wysyłkowo kurierem.

iPad to obecnie najpopularniejszy tablet na świecie. Dominuje na rynku amerykańskim, ale i w naszym kraju jest coraz częściej spotykany. Przed naszymi fachowcami nie ma żadnych tajemnic. iPad jest urządzeniem bardzo zaawansowanym technicznie, ale jednocześnie delikatnym.

Naprawa iPad Toruń – każda usterka

Przycisk Home nie reaguje na wciśnięcie? Przycisk Power jest wyłamany i nie działa prawidłowo? Podobnie rzecz ma się z przyciskiem głośności? W serwisie VER-TEL w Toruniu zajmiemy się tymi usterkami – naprawimy lub wymienimy w razie potrzeby te moduły przycisków. Jeśli dźwięk jest zniekształcony, po chwili zupełnie zanika. Przyjedź na ulicę Chełmińska 24, nasi fachowcy w mig naprawią gniazdo słuchawkowe i znów będziesz mógł delektować się czystym dźwiękiem. Sprawdzimy także działanie głośnika. Tutaj również sprawnie i szybko poradzimy sobie z takimi usterkami jak niesprawna antena, czy też zanik zasięgu i sygnału WiFi.

Wymiana szybki (digitizera) oraz wyświetlacza LCD w iPad

Upadek lub przypadkowe uderzenie może doprowadzić do tzw. efektu „glass spider” (szklany pająk). Mimo, że urządzenie nadal działa to popękany ekran uniemożliwi efektywną pracę. Serwis iPad Toruń obejmuje wymianę ekranu dotykowego/digitizera. Jeśli jednak nie ma obrazu, ekran LCD świeci na biało, pojawiły się czarne plamy lub linie, to problem może być rozwiązany przez wymianę ekranu LCD. Nasi specjaliści sprawdzą urządzenie i wymienią uszkodzoną część.

 
wymiana szybki

Wymiana akumulatora w iPad

Żywotność Twojego iPada jest coraz krótsza lub nie można go w ogóle naładować? Prawdopodobnie wina leży po stronie baterii lub niesprawnego gniazda ładowania. Zdiagnozujemy przyczynę i sprawimy, że urządzenie odzyska dawną moc.

Naprawa iPad po zalaniu

Jeśli Twój tablet miał spotkanie bliskiego stopnia z cieczą, to nie zwlekaj, przyjdź do serwisu VER-TEL na Chełmińskiej 24 (Stare Miasto). Objawy uszkodzenia nie zawsze są natychmiastowe. Ciecz może wniknąć do urządzenia powodując jego rdzewienie. Usuniemy także kod zabezpieczający i zaktualizujemy system operacyjny, wymienimy mikrofon cyfrowy, filtr oraz układy BGA. Naprawimy także każdą usterkę. Jeśli borykasz się z innymi problemami niż te, które tu zostały wymienione nie zwlekaj, wybierz serwis iPad w Toruniu. Znajdziemy przyczynę i usuniemy awarię.