Cennik

Naprawiamy nowoczesne telefony iPhone 13, 14 i 15 oraz inne modele dostępne na stronie naszego serwisu w Toruniu. Poniżej przestawiamy szczegółowy cennik wybranych usług.

Wybór jednej spośród wielu usterek Apple nie jest proste. IPhone Mini, Max, Pro czy XS, wszystkie są podobne, ale każdy na swój sposób różny, dlatego przedstawiliśmy częste usterki dla poszczególnych urządzeń. Kamera główna, gniazdo ładowania, czy problem z głośnikami? Naprawimy każdą usterkę w przestępnej cenie i stosunkowo krótkim czasie. Czasem to kwestia kilku godzin lub dni. Dodatkowo otrzymasz gwarancję do 6 miesięcy.

Skorzystaj z pomocy naszego serwisu i ciesz się możliwościami technologicznymi swojego urządzenia!

Wymiana wyświetlacza iPhone – oryginalny wyświetlacz Apple

Wyświetlacz Twojego iPhone’a nie reaguje na dotyk lub paski, które niespodziewanie pojawiły się na ekranie, uniemożliwiają korzystanie z urządzenia? Wymiana ekranu iPhone może okazać się konieczna. Moduł wyświetlacza iPhone’a składa się z czterech części: przedniej szybki, ekranu dotykowego, ekranu LCD/OLED i plastikowej ramki. Wszystkie te części są fabrycznie sklejone, więc jeśli któraś z nich ulegnie zniszczeniu, należy wymienić cały moduł. Ekran powinno się wymienić, gdy:

  • przednia szybka jest pęknięta lub rozbita,
  • ekran nie działa bądź nieprawidłowo wyświetla obraz.

 

Przynieś do nas urządzenie, wykonamy diagnozę i sprawdzimy skalę awarii. Posiadamy oryginalne części Apple oraz wieloletnie doświadczenie, aby naprawa wyświetlacza iPhone zakończyła się pomyślnie. Korzystamy z narzędzi diagnostycznych oraz procedur Apple, więc możemy zagwarantować, że wymiana wyświetlacza iPhone będzie skuteczna i bezpieczna.

Wymiana baterii iPhone - oryginalna bateria Apple

Zauważyłeś niepokojące objawy podczas korzystania z iPhona i podejrzewasz, że ma to związek z awarią baterii? Zgłoś się do naszego serwisu, jeśli zauważyłeś, że:

  • iPhone wyłącza się przy kilku, kilkunastu procentach naładowania baterii,
  • ładowanie zajmuje dużo czasu,
  • iPhone krótko działa na baterii.

 

To, co wydaje się być problemem z baterią, może w rzeczywistości z niepoprawnym działaniem płyty głównej. Jednak to też da się naprawić. Po wykonaniu diagnozy przez technika poinformujemy Cię czy jest to wina baterii, czy układu zarządzania energią na płycie głównej. Po otrzymaniu Twojej zgody na naprawę niezwłocznie jej dokonamy. Możesz być pewny pomyślnej i bezpiecznej naprawy telefonu, ponieważ mamy dostęp do oryginalnych części Apple. Wymiana baterii w iPhone wykonywana jest z wykorzystaniem profesjonalnych przyrządów diagnostycznych oraz według procedur producenta Twojego iPhone’a.

Wymiana aparatu iPhone – kamera główna

Nowoczesne iPhone’y dają duże możliwości, jeśli chodzi o robienie zdjęć. Wysoka jakość fotografii to już standard, ale z różnych przyczyn aparat może w pewnym momencie odmówić posłuszeństwa. Pęknięta szybka w wyniku upadku, zalanie telefonu napojem czy nieszczelna obudowa mogą doprowadzić do uszkodzeń kamerki oraz obniżenia jakości zdjęć. Oto powody, dla których powinieneś przynieść sprzęt do naszego serwisu:

  • Twoje zdjęcia są rozmazane,
  • aplikacja aparatu nie otwiera się,
  • obiektyw aparatu jest pęknięty lub uszkodzony
  • zdjęcia wyglądają na zniekształcone.

 

Na miejscu zdiagnozujemy problem, wycenimy naprawę i jeśli się zgodzisz rozpoczniemy naprawę. Wymiana aparatu iPhone na nowy sprawi, że ponownie zrobisz swoim telefonem piękne i wyraziste zdjęcia oraz nagrania.

Naprawa Face ID iPhone - oryginalny moduł TrueDepth

Dzisiejsze iPhone’y wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, w tym m.in. technologię Face ID, czyli biometryczne zabezpieczenie opierające się na rozpoznawaniu twarzy właściciela. Znalazłeś się w sytuacji, że ta funkcja nie działa prawidłowo i nie możesz odblokować swojego urządzenia? Naprawa Face ID może być konieczna. W przypadku, gdy iPhone nie rozpoznaje twarzy i na ekranie pojawiają się komunikaty: ”Unieść telefon wyżej/niżej”, „Wykryto problem z kamerą True Depth”, „Nie można aktywować FaceID w tym iPhonie”, skorzystaj z naszej pomocy. Sprawdzimy, w czym problem i w zależności od rodzaju usterki, wymienimy moduł skanowania twarzy Dot Projector lub zerwaną taśmę flex.

Wymiana obudowy iPhone

Obudowa iPhone’a jest niezbędną częścią urządzenia, ponieważ chroni jego wnętrze oraz pełni funkcję estetyczną. Może się zdarzyć, że w wyniku upadku i uderzenia o podłoże iPhone straci ochronę i piękny wygląd. Wgniecenia czy rozbicie obudowy stanowi duże ryzyko uszkodzenia urządzenia na większą skalę, dlatego warto szybko się z nami skontaktować, aby skorzystać z pomocy profesjonalnego serwisu. Wymiana obudowy iPhone wraz z całą elektroniką i płytą główną pozwoli uniknąć dalszych uszkodzeń podzespołów. Dzięki temu uchronisz się przed poniesieniem większych kosztów naprawy. Naprawa obudowy iPhone może zostać dokonana w przypadku sprawnego modułu wyświetlacza oraz tylnej kamery głównej.

Naprawa po zalaniu iPhone

Jeśli Twój iPhone został upuszczony do wody lub wystawiony na działanie jakiejkolwiek innej cieczy, przynieś go do naszego serwisu jak najszybciej, aby zminimalizować ryzyko pojawienia się poważnych uszkodzeń. Płyn, który dostał się do środka, może powodować rdzewienie podzespołów, ale naprawa zalanego iPhone jest możliwa. Przeprowadzimy diagnozę, sprawdzając, które z części wymagają ewentualnej wymiany i przedstawimy Ci koszta naprawy. Oferujemy szybką, niedrogą i bezproblemową regenerację urządzeń uszkodzonych w wyniku zalania.

Wymiana gniazda ładowania iPhone

Awaria złącza ładowania to popularna usterka, którą powoduje częste ładowanie telefonu bądź nagromadzone w tym obszarze zanieczyszczenia. W przypadku problemu z naładowaniem urządzenia często wystarczy tylko udrożnienie i dokładne oczyszczenie gniazda ładowania. Usługę udrożnienia wykonujemy pod mikroskopem i dokładnie sprawdzamy poprawność działania po już po przeprowadzeniu zabiegu. W niektórych przypadkach, np. jeśli zostały uszkodzone konektory, wymagana jest całościowa wymiana gniazda ładowania iPhone.

Wymiana głośnika iPhone

Podczas rozmowy jakość dźwięku jest bardzo słaba? Prawie nie słyszysz swojego rozmówcy lub dźwięk jest zniekształcony? Może to być sygnał, że pora wymienić głośnik na nowy lub go wyczyścić. Przyczyn awarii głośnika może być wiele m.in. uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia elementów wewnętrznych czy awarie systemowe. Jeśli ustawienia dźwięku są prawidłowe, a mimo to jakość dźwięku jest bardzo niska, dostarcz do nas iPhone, a my przyjrzymy się nieprawidłowościom. Po dokonanej analizie i postawieniu diagnozy poinformujemy Cię, w czym leży problem i szczegółowo określimy zakres prac naprawczych. W zależności od rodzaju awarii wykonamy czyszczenie głośnika iPhone bądź wymienimy tę część na nową.