W dzisiejszych czasach, gdy nasze życie jest w dużej mierze związane z naszymi smartfonami, zmiana urządzenia może być zarówno ekscytująca, jak i stresująca. Ekscytująca, ponieważ dostajemy nowe urządzenie, które oferuje nam lepszą wydajność i nowe funkcje, ale stresująca, gdyż trzeba przesłać wszystkie nasze ważne dane z poprzedniego smartfona na nowy. W tym artykule dowiesz się, jak przenieść dane z telefonu na telefon, skupiając się na przenoszeniu kontaktów i zdjęć.

W dzisiejszych czasach smartfony stają się naszymi przenośnymi aparatami fotograficznymi, a dzięki coraz lepszym aparatom, coraz bardziej zaawansowanym funkcjom oraz aplikacjom społecznościowym, robimy coraz więcej zdjęć. Jednak po pewnym czasie nasze smartfony mogą zapełnić się tysiącami fotografii, co może spowodować problemy z przestrzenią na urządzeniu. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak zgrać zdjęcia z telefonu na komputer. W dzisiejszym artykule pokażemy Ci kilka prostych sposobów!

Komórka wyślizguje Ci się z dłoni, Twoje serce zaczyna szybciej bić, podnosisz smartfon, a Twoim oczom ukazuje się pęknięty ekran. Stresująca sytuacja, prawda? Na szczęście, istnieją sposoby na przywrócenie cennych informacji nawet z tak rozbitego urządzenia. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak odzyskać dane z telefonu z uszkodzonym wyświetlaczem (w tym na przykładzie urządzeń Samsung), przeczytaj poniższy wpis!

Awaria urządzenia, które nagle przestaje odpowiadać, może być nie tylko frustrująca, ale także groźna dla naszych wrażliwych danych. Cenne zdjęcia, wiadomości, kontakty - wszystko to może zniknąć w mgnieniu oka. Na szczęście istnieją metody, które pozwalają na przywrócenie utraconych informacji. W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać dane z telefonu, który się nie włącza.

Jesteśmy już w IV kwartale roku 2022. Na rynku pojawiają się kolejne nowe modele urządzeń GSM, którym warto się przyjrzeć. Dzisiaj w moje ręce wpadł smartphone T-Mobile T Phone Pro 5G. Mówią, że za rozsądną cenę oferuje naprawdę sporo. Zerknijmy do danych technicznych.