Jesteśmy już w IV kwartale roku 2022. Na rynku pojawiają się kolejne nowe modele urządzeń GSM, którym warto się przyjrzeć. Dzisiaj w moje ręce wpadł smartphone T-Mobile T Phone Pro 5G. Mówią, że za rozsądną cenę oferuje naprawdę sporo. Zerknijmy do danych technicznych.

Chcąc zapoznać się z nowościami an rynku zaszedłem do sklepu. W moje ręce wpadł smartphone Redmi Note R11. Powiedziano mi, że producent daje możliwość wyboru ilości pamięci RAM, co mnie bardzo ucieszyło. Co jeszcze oferuje ten smartphone przekonam się za chwilę w której zajrzę do danych technicznych. Oto co zobaczyłem.

Potrzebując smartphone, który nie jest zbyt wymagający w obsłudze trafiłem na Motorola Moto G72. Jest to smartphone z niezbyt dużymi możliwościami, ale za to prosty w obsłudze, a jego cena jest naprawdę rozsądna. Chcą dowiedzieć się, co kryje w sobie zajrzałem do danych technicznych. Oto co zobaczyłem.

Potrzebując urządzenia GSM z mocnymi głównymi podzespołami sięgnąłem na półkę na której stał Asus ROG Phone 6D Ultimate. Chcąc przekonać się, co jeszcze skrywa zajrzałem do danych technicznych. Oto co zobaczyłem.

Będąc w sklepie w moje ręce wpadł smartphone Oppo F21s Pro 5G. Chcąc przekonać się, co kryje w sobie zajrzałem do danych technicznych. Oto co zobaczyłem.