Komórka wyślizguje Ci się z dłoni, Twoje serce zaczyna szybciej bić, podnosisz smartfon, a Twoim oczom ukazuje się pęknięty ekran. Stresująca sytuacja, prawda? Na szczęście, istnieją sposoby na przywrócenie cennych informacji nawet z tak rozbitego urządzenia. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak odzyskać dane z telefonu z uszkodzonym wyświetlaczem (w tym na przykładzie urządzeń Samsung), przeczytaj poniższy wpis!

Awaria urządzenia, które nagle przestaje odpowiadać, może być nie tylko frustrująca, ale także groźna dla naszych wrażliwych danych. Cenne zdjęcia, wiadomości, kontakty - wszystko to może zniknąć w mgnieniu oka. Na szczęście istnieją metody, które pozwalają na przywrócenie utraconych informacji. W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać dane z telefonu, który się nie włącza.

Jesteśmy już w IV kwartale roku 2022. Na rynku pojawiają się kolejne nowe modele urządzeń GSM, którym warto się przyjrzeć. Dzisiaj w moje ręce wpadł smartphone T-Mobile T Phone Pro 5G. Mówią, że za rozsądną cenę oferuje naprawdę sporo. Zerknijmy do danych technicznych.

Chcąc zapoznać się z nowościami an rynku zaszedłem do sklepu. W moje ręce wpadł smartphone Redmi Note R11. Powiedziano mi, że producent daje możliwość wyboru ilości pamięci RAM, co mnie bardzo ucieszyło. Co jeszcze oferuje ten smartphone przekonam się za chwilę w której zajrzę do danych technicznych. Oto co zobaczyłem.

Potrzebując smartphone, który nie jest zbyt wymagający w obsłudze trafiłem na Motorola Moto G72. Jest to smartphone z niezbyt dużymi możliwościami, ale za to prosty w obsłudze, a jego cena jest naprawdę rozsądna. Chcą dowiedzieć się, co kryje w sobie zajrzałem do danych technicznych. Oto co zobaczyłem.