Naprawa tabletów, serwis

Serwis i naprawa

Tablety stały się coraz bardziej powszechne w naszym życiu. Są lekkie, wygodne, można je wszędzie zabrać, do łóżka, na kanapę, do autobusu. Nie zastąpią nam laptopa, ale w pewnych zastosowaniach są wygodniejsze. Przeglądanie stron WWW, sprawdzanie poczty czy też czytanie książek jest na pewno przyjemniejsze przy pomocy tabletu. Jednak podobnie jak i inne dobrodziejstwa technologiczne nie są niezniszczalne i wolne od usterek. Jeśli Twój tablet nie działa tak jakbyś sobie tego życzył, to zapraszamy do serwisu tabletów VER-TEL w Toruniu. Fachowe dłonie naszych serwisantów za pomocą specjalistycznego sprzętu usuną każdą usterkę.

Naprawa tabletu po zalaniu

Pracowałeś do późna, zasnąłeś, a kawa wylądowała na tablecie? A może jak wysiadałeś z samochodu zanurkował w śniegu? Nawet jeśli działa nadal bez zarzutu nie możesz tego lekceważyć. Objawy uszkodzenia nie zawsze są natychmiastowe. Ciecz może wniknąć do urządzenia powodując jego rdzawienie. A jeśli z baterii sączy się woda, to istnieje ryzyko trwałego uszkodzenia. Nie zwlekaj, przyjdź do serwisu tabletów na ulicę Chełmińską 24 w Toruniu (Stare Miasto) zdiagnozujemy problem i ocenimy ewentualne szkody. Sprawimy, że Twoja kosmiczna zabawka szybko wróci do dawnej formy.

Wymiana szybki (digitizera) oraz wyświetlacza LCD w tablecie

Zarysowałeś przypadkiem ekran, tablet upadł na podłogę, a może po prostu nosi on na sobie ślady długotrwałego użytkowania? Ekran dotykowy nie reaguje? Skorzystaj z usług naszego serwisu, wymienimy ekran, a widok rys i pęknięć nie będzie już drażnił Twych oczu. Na wyświetlaczu pojawiły się linie biegnące w poprzek, wyświetlacz jest przyciemniony lub „ziarnisty”? Nasi specjaliści sprawdzą urządzenie i wymienią uszkodzoną część.

Wymiana baterii / akumulatora w tablecie

Twój tablet pracuje coraz krócej, coraz częściej musisz ładować baterie? Nie bagatelizuj tego problemu, ta sytuacja niekoniecznie musi oznaczać wymianę baterii – winna może być także ładowarka, gniazdo, układ scalony lub niewłaściwy sposób ładowania. Zostaw tablet w naszym serwisie tabletów w Toruniu, zdiagnozujemy przyczynę i usuniemy ewentualną usterkę.

Naprawa tabletów – każda usterka

Urządzenie nie włącza się, ekran jest pusty? Miałeś zapisane ważne dane, a nie zdążyłeś zrobić ich kopii? Nie wpadaj w panikę, tylko spokój Cię uratuje i wizyta w serwisie tabletów VER-TEL. Postaramy się pomóc odzyskać utracone dane. Usuniemy także kod zabezpieczający i SIM-lock, zaktualizujemy system operacyjny, wymienimy mikrofon cyfrowy, filtr oraz układy BGA. Naprawimy także każdą usterkę dotyczącą głośnika, złączy systemowych, buzzerów, wibracji oraz taśm. Jeśli borykasz się z innymi problemami niż te, które tu zostały wymienione nie zwlekaj, czekamy na Ciebie, znajdziemy przyczynę i usuniemy awarię.