Smartphone Motorola Moto G71S spodoba się osobą, które nie oczekują od swojego urządzenia GSM wszystkiego. Smartphone posiada spore możliwości i bez wątpienia ma swoje plusy. Chcą przekonać się, co kryje się pod obudową zajrzałem do danych technicznych,. A w nich to:

Ekran o przekątnej 6,60 cali posiada matrycę AMOLED, która zapewnia ogrom detali i szczegółów oraz wierne odzwierciedlenie kolorów. 120Hz. Rozdzielczość 1080Px na 2400Px. Ekranu nie chroni szkło hartowane więc łatwo stłuc i zarysować.

Główne podzespoły. Pamięć RAM w ilości 8GB pozwala na płynne działanie naprawdę dużej ilości aplikacji. Pamięć wbudowana o pojemności 128GB pomieści naprawdę duża zdjęć, plików muzycznych i aplikacji. Smartphone posiada czytnik kart pamięci micro SD, micro SDHX i micro SDXC do pojemności aż 1TB. Procesor w który wyposażono ten smartphone to Qualcomm Snapdragon 695 SM6375 posiadający 8 rdzeni taktowanych częstotliwością zegara 2,20Ghz. Układ graficzny Adreno 619 @840 MHz generuje grafikę o wysokich parametrach, która pieści oczy. System operacyjnym na którym działa smartphone to Android 12.

Aparaty fotograficzne. Główny aparat fotograficzny z matrycą z 50MPx wyposażony został w zoom cyfrowy, lampę błyskową, AF, OIS i przesłonę obiektywu f/1.8. Rozdzielczość video 1920Px na 1080Px. Formaty w których zapisywane są filmiki to H.263, H.264, MPEG4 - 60 fps. Kolejny aparat fotograficzny szerokokątny posiada matrycę z 8MPx. Wyposażenie tego aparatu to: zoom cyfrowy, lampa błyskowa, FF i przesłona obiektywu f/2.2. Kąt widzenia 121 stopni. Trzeci aparat fotograficzny makro posiada matrycę z 2MPx. Wyposażony jest w zoom cyfrowy, lampę błyskową, FF i przesłonę obiektywu f/2.4. Kąt widzenia 78 stopni. Oba aparaty fotograficzne nagrywają w rozdzielczości 1920Px na 10816MPx.. Z przodu urządzenia znajduje się aparat fotograficzny portretowy z matrycą o 16MPx. Wyposażony jest w zoom cyfrowy, FF i przesłonę obiektywu f/2.2. Kąt widzenia 105 stopni.

Czujniki. Smartphone posiada następujące czujniki: akcelerometr, żyroskop, magnetometr i czujniki otoczenia i zbliżeniowy oraz czujnik grawitacyjny. Jest też czytnik linii papilarnych.

Transmisja danych. Smartphone posiada WI-FI Direct, drugą częstotliwość WI-FI 5 GHz oraz Bluetooth v5.1. Jest tez NFC, USB v2.0 Type-C, Hotspot WI-FI. WI-FI v802.11 a/b/g/n/ac. Moduł GPS obsługuje A-GPS, GLONASS, i Galileo. Jest EDGE I GPRS.

Multimedia. Jet java ART, polifonia, HD Voice i audio jack, poza tym znajdzie się odtwarzacz plików mp3, Radio FM i dwa głośniki stereo. Smartphone obsługuje następujące formaty dźwięku AAC, AAC+, AMR, MID, WAV, eAAC+.

Bateria. Pojemność baterii wynosi 5000mAh. Dostępna jest funkcja szybkiego ładowania za pomocą TurboPower.

Ten smartphone ma plusy do których można zaliczyć matrycę AMOLED, OIS w głównym aparacie fotograficznym i dobre, mocne główne podzespoły. Plus za NFC i drugą częstotliwość WI-FI. Plusikiem może być radio FM i głośniki stereo, które brzmią bardzo dobrze. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Wyglądem smartphone nie odbiega od konkurencji.

UWAGA !!! Informujemy, że nasza firma nie prowadzi sprzedaży na portalu Facebook Market Place. Prosimy o zachowanie ostrożności. Nasze dane oraz numer konta znajduje się w zakładce KONTAKT na stronie internetowej https://ver-tel.pl