Naprawa iPhone, Toruń - serwis

Niezależny dostawca usług naprawczych Apple

Profesjonalna obsługa, oryginalne części i pogwarancyjna pomoc, z której skorzystasz w każdej chwili. W naszym serwisie oferujemy naprawy telefonów na wysokim poziomie. Certyfikowany technik z łatwością przeciwdziała technologicznym kryzysom. IPhone jak każdy inny sprzęt nie jest wieczny i od czasu do czasu wymaga naprawy. Problematycznych sytuacji jest tyle, co urządzeń. Najczęściej wymagają zastosowania określonych kroków, dlatego pozwól sobie pomóc! Serwis VER-TEL jest niezależnym dostawcą usług naprawczych, który ma dostęp do oryginalnych części marki Apple. To oznacza, że korzystając z oferty otrzymujesz wysoką jakość oraz gwarancję na wymienione przez nas elementy.

Serwis i naprawa

Serwis iPhone to firma z doświadczeniem, która serwisuje urządzenia Apple wszystkich generacji. Podejmujemy się wszystkich zleceń przez:

  • naprawę sprzętową,
  • naprawę programową,
  • wymianę wyświetlaczy,
  • wymiana szybki tylnej,
  • naprawę po zalaniu,
  • wymianę baterii Apple,
  • naprawę usterek płyt głównych.

 

Naprawa pogwarancyjna iPhone jest możliwa dzięki dostępowi do oryginalnych części, narzędzi, szkoleń oraz zasobów firmy Apple. Świadczymy również usługi z wykorzystaniem alternatywnych tańszych części zamiennych. Nasi technicy VER-TEL ukończyli szkolenia oraz zdobyli certyfikaty z urządzeń Apple, które trafiają w ich ręce, co gwarantuje wysoki poziom usług serwisu. Realizacja usług jest możliwa bezpośrednio w Toruniu lub wysyłkowo kurierem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wymiana szybki / wyświetlacza w iPhone

Twój iPhone napotkał na usterkę, a może… zbiłeś szybkę lub wyświetlacz? Skontaktuj się z serwisem iPhone w Toruniu, gdzie podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań. Urządzenie nie reaguje tak jak powinno? Na szklanym ekranie widać rysy? Zapraszamy na pobyt u specjalistów odnowy, którzy doprowadzą Twoje uszkodzone urządzenie do stanu fabrycznego. U nas głównym priorytetem jest jakość naprawy. Co więcej, masz gwarancję, że sprzęt będzie działał poprawnie, dzięki wykonanej kompleksowej diagnostyce ponaprawczej.

Usunięcie blokady simlock

Codzienność wypełniona urządzeniami najnowszej generacji. Problemy z ładowaniem, iPhone po zalaniu, słaba bateria i inne usterki, tak wygląda dzień pełen kolorowych telefonów w serwisie, gdzie pasja nowych technologii wypełnia przestrzeń. Urządzenia Apple podczas użytkowania mierzą się z różnego rodzaju awariami wymagającymi naprawy. Na szczęście żadna z nich nie jest nam obca. Przykładowo fabrycznie zablokowany telefon współpracuje wyłącznie z jedną siecią. W tym przypadku zapewniamy stałe odblokowanie urządzenia przez usunięcie blokady simlock, niezależnie od wersji oprogramowania iOS Twojego urządzenia. Bez obaw, taka naprawa nie powoduje utraty gwarancji!

Wymiana baterii w iPhone

Kluczowa dla poprawnego działania urządzenia jest bateria, która docelowo powinna mu zapewnić długą żywotność. Niestety bywa, że sprzęt rozładowuje się zaraz po naładowaniu lub wcale się nie ładuje. W takiej sytuacji należy oddać go do naprawy, ponieważ wina może wynikać z niesprawnego gniazda ładowania.

Naprawa iPhone po zalaniu lub zawilgoceniu

Niebezpieczna dla użytkowania iPhone’a jest… woda, na która trzeba szczególnie uważać. Kiedy wnika do urządzenia, przestaje ono działać, a co gorsza rdzewieje. Pozornie wydaje się, że nic nie można zrobić, a Ty jedynie stracisz pieniądze. W rzeczywistości i z takiej sytuacji można znaleźć wyjście.

Naprawa poważnych usterek płyt głównych

Płyta główna to ważna rzecz, której nie można pominąć, a obejmuje duży obszar funkcjonowania urządzenia. Nowo zakupiona bateria szybko się rozładowuje, obraz na wyświetlaczu się nie wyświetla, dotyk nie działa poprawnie i pojawia się problem z zasięgiem. Ze specjalistycznymi narzędziami Apple oraz przyrządami diagnostycznymi, naprawa iPhone w serwisie to żaden problem.