Naprawa tabletów, serwis

Serwis i naprawa

Postęp technologiczny oferuje wiele poręcznych i nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Jednym z nowych urządzeń elektronicznych, które szybko zyskały popularność na rynku jest połączenie mobilności telefonu komórkowego i funkcjonalności komputera, czyli tablet. Możemy go używać w dowolnym zakątku domowego zacisza lub podczas podróży.

Rozrywkowy charakter używania urządzeń sprawia, że łatwo jest o powstanie usterki – zarówno w wyniku nieuwagi, jak i zwykłej eksploatacji. Rozbity wyświetlacz, powolne działanie, a nawet awaria, której nie umiesz sam zdiagnozować to nie problem! Wystarczy, że odwiedzisz serwis VER-TEL w Toruniu, a my zajmiemy się resztą.

Naprawa tabletów po zalaniu

Drobne wypadki z elektroniką w roli głównej mogą się wydarzyć nawet przy najbardziej ostrożnym użytkowaniu sprzętu – zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi zalanie. Urządzenie po kontakcie z wilgocią może nie wskazywać na wystąpienie usterki, jednak nawet wtedy wymaga przeglądu serwisowego. Drobna ilość wody wewnątrz może powodować wystąpienie zwarć, które prędzej czy później doprowadzą do konieczności przeprowadzenia kosztownych napraw.

Serwis tabletów VER-TEL obejmuje również naprawę wszelkich usterek i dysfunkcji w pracy urządzenia, jakie może spowodować niepożądane dostanie się cieczy pod obudowę. Nasi specjaliści przeprowadzą kompleksową analizę, usuną nagromadzone zanieczyszczenia oraz wymienią niesprawne części.

Wymiana szybki (digitizera) oraz wyświetlacza LCD w tablecie

Zarysowałeś przypadkiem ekran, tablet upadł na podłogę, a może po prostu nosi on na sobie ślady długotrwałego użytkowania? Ekran dotykowy nie reaguje? Skorzystaj z usług naszego serwisu, wymienimy ekran, a widok rys i pęknięć nie będzie już drażnił Twych oczu. Na wyświetlaczu pojawiły się linie biegnące w poprzek, wyświetlacz jest przyciemniony lub „ziarnisty”? Nasi specjaliści sprawdzą urządzenie i wymienią uszkodzoną część.

Wymiana baterii / akumulatora w tablecie

Twój sprzęt pracuje coraz krócej, coraz częściej musisz ładować baterie? Nie bagatelizuj tego problemu, ta sytuacja niekoniecznie musi oznaczać wymianę baterii – winna może być także ładowarka, gniazdo, układ scalony lub niewłaściwy sposób ładowania. Zostaw urządzenie w naszym serwisie w Toruniu, zdiagnozujemy przyczynę i naprawimy ewentualną usterkę.

Naprawa tabletów – każda usterka

Urządzenie nie włącza się, ekran jest pusty? Miałeś zapisane ważne dane, a nie zdążyłeś zrobić ich kopii? Nie wpadaj w panikę, tylko spokój Cię uratuje i wizyta w serwisie VER-TEL. Postaramy się pomóc odzyskać utracone dane. Usuniemy także kod zabezpieczający i SIM-lock, zaktualizujemy system operacyjny, wymienimy mikrofon cyfrowy, filtr oraz układy BGA. Naprawimy także każdą usterkę dotyczącą głośnika, złączy systemowych, buzzerów, wibracji oraz taśm. Jeśli borykasz się z innymi problemami, zgłoś się do serwisu VER-TEL – czekamy na Ciebie! Znajdziemy przyczynę i usuniemy awarię elektroniki.