Serwis telefonów komórkowych Toruń
- naprawa smartfonów

Naprawa telefonów komórkowych

VER-TEL to serwis sprzętu i akcesoriów GSM z Torunia, którego usługi od lat zdobywają pełne zadowolenie naszych klientów. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm w usługach – dobieramy oryginalne części zamienne, szczegółowo analizujemy charakter usterki przed jej usunięciem i nie zawyżamy sztucznie kosztów. Podejmiemy się każdego zadania, od pęknięcia szybki w komórce aż po krytyczną awarię systemu.

Nasz serwis smartfonów w pracy nie ogranicza się do uszkodzeń mechanicznych. Regularnie poszerzamy swoją wiedzę również w zakresie nowoczesnego oprogramowania. Znamy standardy ochrony przed ESD, aktualizujemy języki systemu operacyjnego, dodając niedostępne w wersji fabrycznej opcje i usuwamy blokady, takie jak SIM-lock czy FRP.

Naprawa telefonów i smartfonów po zalaniu lub zawilgoceniu

Aby komórka uległa zawilgoceniu, wcale nie musi wpaść do wody. Nie musisz także zalać go herbatą czy kawą. Czasem wystarczy wilgoć np. podczas opadów deszczu lub wpływ pary wodnej, by doszło do problemów z włączaniem aparatu z wyświetlaczem lub klawiaturą. W tym przypadku szczególnie zalecamy jak najszybsze oddanie telefonu do serwisu, by zapobiec pogorszeniu stanu urządzenia. A może zostawiłeś komórkę na parapecie przy otwartym oknie, a teraz nie możesz go uruchomić? Możliwe, że sprzęt uległ zawilgoceniu na obwodach płyty głównej, wytworzyło się małe zwarcie. Jeżeli jest taka możliwość, wyjmij baterię z urządzenia i zgłoś się jak najszybciej do naszego serwisu na ulicy Chełmińskiej 24 w Toruniu (Stare Miasto).

Wymiana wyświetlaczy i digitizerów (dotyków)

Uszkodzenia związane z upuszczeniem komórki to jedne z najczęściej spotykanych przyczyn awarii. Uderzenie o twarde podłoże może stać się przyczyną wielu rodzajów uszkodzeń – w tym m.in. pęknięcia wyświetlacza lub naruszenia struktury wewnętrznych podzespołów. Dokładna diagnoza w serwisie w wielu przypadkach pozwala naprawić, a tym samym uratować komórkę uszkodzoną mechanicznie. Zarysowałeś przypadkiem ekran, a może po prostu nosi on na sobie ślady długotrwałego użytkowania? Ekran dotykowy nie reaguje? Skorzystaj z usług naszego serwisu w Toruniu. Wymienimy ekran, a widok rys i pęknięć nie będzie już drażnił Twych oczu.

Na wyświetlaczu pojawiły się linie biegnące w poprzek, wyświetlacz jest przyciemniony lub „ziarnisty”? Nasi specjaliści podczas serwisu sprawdzą urządzenie i wymienią uszkodzoną część.

Telefony Toruń – naprawimy każdą usterkę

Zajmujemy się również naprawą (wymianą) głośników, mikrofonów, złączy systemowych, buzzerów, wibracji, taśm, filtrów, układów i procesów BGA itp. A może nie wiesz jaki element przestał działać? Nie wiesz, czy chodzi o uszkodzenie mechaniczne czy programowe? Nie musisz wiedzieć! Zostaw to nam – zdiagnozujemy Twoją komórkę, a następnie solidnie naprawimy każdy rodzaj awarii.

Zwiedziłeś już wiele serwisów telefonów komórkowych i nadal nie udzielono Ci fachowej pomocy? Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, abyś u nas otrzymał fachową pomoc i wyszedł usatysfakcjonowany.