Miło nam poinformować, że z powodzeniem zakończyliśmy okres testowy i oficjalnie wprowadzamy do sprzedaży laminat ochronny na ekrany telefonów i tabletów – ClearPlex.

Jest to ochrona premium dopasowywana specjalnie do urządzenia, dzięki czemu macie pewność, że wszystko będzie przylegać tak jak powinno – nawet przy telefonach z zagiętymi wyświetlaczami.

Jesteśmy w stanie stworzyć w ciągu kilku dni wzór laminatu do każdego urządzenia o wielkości ekranu do 12 cali.

Dodatkowo laminat posiada właściwości samoregenerujące, co oznacza że mniejsze rysy znikają w kilka godzin pod wpływem ciepła (na przykład podczas ładowania urządzenia).

A co właściwie oznacza zwrot ochrona premium? Mianowicie na folie ClearPlex otrzymujecie 2 lata gwarancji, przez co nie musicie martwić się tym, że wasza ochrona została uszkodzona, jak w przypadku zwykłego szkła, które gdy pęknie to trzeba zapłacić za kolejne. Laminat ClearPlex w ramach gwarancji wymienimy za darmo! (nie licząc kosztów aplikacji)

Poza oficjalnym wprowadzeniem do sprzedaży ochrony ClearPlex, nasz serwis został wyposażony także w komorę laminarną, w której montujemy wszystkie szkła hartowane, hybrydowe oraz folie. Dzięki temu zminimalizujemy ryzyko dostania się pod powierzchnię ochronną drobin kurzu, a nasi klienci mogą cieszyć się idealnie nałożonymi szkłami!

Zainteresowani? Zapraszamy do salonu po więcej informacji jak i do kontaktu poprzez messangera!