Jesteś posiadaczem Samsunga A50? Czujesz niedosyt i uważasz że urządzeniu należałoby się małe odświeżenie? A może nieszczęśliwie uszkodziłeś swój sprzęt? W drugim przypadku pomocny może okazać się nasz serwis zajmujący się naprawą telefonów Samsung w Toruniu.

Wracając do pierwszej opcji – wygląda na to, że koreańska firma raczej nie pozwoli zbyt długo czekać na następcę modelu A50. Wszystko to za sprawą nowego niezaprezentowanego jeszcze urządzenia, które pojawiło się w popularnej bazie Geekbench pod nazwą kodową sm-a507fn.

Urządzenie uzyskało wynik 1685 w teście jednego wątku oraz 5446 punktów w teście wielowątkowym – czyli typowy średniak dzisiejszych czasów. Dodatkowo otrzymaliśmy też trochę informacji na temat podzespołów nadchodzącego urządzenia. Ma ono na pokładzie układ Exynos 9610, 4GB RAM, oraz system android Pie.

W skrócie ten sam układ, pojemność pamięci i system co w Samsungu A50. Pozwala to twierdzić, że urządzenie może dostać popularną w kręgu Apple literkę s do swojej nazwy . A50s – jeżeli tak będzie nazywało się nowe urządzenie to pozostaje wierzyć że brak zmian jeżeli chodzi o główne podzespoły, zaowocuje usprawnieniami w obrębie kamer, wyświetlacza, bądź biometrycznych możliwości sprzętu. Samsung jak na razie milczy w tej sprawie…  

A czy wy jesteście gotowi na następcę „A pięćdziesiątki”? W końcu telefon wyszedł zaledwie w lutym tego roku. Jak dla mnie trend na wypuszczanie nowego modelu w danym segmencie co 5-6 miesięcy to zdecydowanie za szybko. Chociaż z drugiej strony w naszym serwisie telefonów w Toruniu urozmaiceń nigdy za wiele – jeszcze człowiek popadłby w swego rodzaju rutynę! 🙂